Czym się zajmujemy?

PHU Bardo-Med jest  producentem oraz dystrybutorem sprzętu do rehabilitacji i fizjoterapii, a także sprzętu medycznego, kardiologicznego, ginekologicznego, SPA & Wellness oraz sprzętu kosmetycznego.

W 2003 roku rozpoczęliśmy naszą działalność jako dystrybutor sprzętu do fizykoterapii. Od tego czasu dynamicznie się rozwijamy, rozszerzając zakres działań o kolejne branże medyczne. Aktualnie jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem kilkunastu polskich firm produkujących sprzęt medyczny oraz wyłącznym dystrybutorem kilku światowych producentów w Polsce i krajach sąsiednich. Posiadamy także własny  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego.

Swój sukces opieramy na szerokiej wiedzy i doświadczeniu medycznym. Jesteśmy obecni na terenie całej Polski poprzez licznych Doradców Handlowych oraz  internetowy sklep rehabilitacyjny i medyczny: www.bardomed.pl

Duże doświadczenie oraz profesjonalne podejście pozwoliły nam na zdobycie szerokiego grona stałych i oddanych klientów. Nasze działania kierujemy także do nowych odbiorców, co pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie zakresu oferowanych produktów.

PHU BardoMed zajmuje się kompleksowym wyposażeniem i obsługą placówek w sprzęt rehabilitacyjny i medyczny. Proponujemy:

Misja

Naszą misją jest zadowolenie naszych Klientów oraz dążenie do stałej udanej współpracy. Staramy się nieustannie poszerzać zakres oferowanych produktów oraz zdobywać wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii w światowej medycynie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Skontaktuj się z nami!
tel.: (12) 444 12 97
e-mail: biuro@bardomed.pl



tel. 12 444 12 97
kom. 721 12 13 14
fax 12 444 12 96
www.bardomed.pl
e-mail: biuro@bardomed.pl
Tablice medyczne bardomed YouTube Google+